Spłuczki WISA

 

W swojej ofercie i sprzedaży posiadamy cztery rodzaje tworzywowych spłuczek holenderskiej firmy WISA.
Są to:

Tu prezentujemy wymiary spłuczek | WISA 300 | WISA 444 | WISA 500 | WISA 1000 |

brodzik

WISA 300 jest estetyczną spłuczką o niewielkich rozmiarach zbiornika. Dzięki styropianowej wkładce wewnątrz zbiornika napełnianie odbywa się prawie bezgłośnie, oraz nie powinno występować skraplanie się wody na zewnętrznej powierzchni zbiornika (różnica temperatur pomiędzy otoczeniem a wodą w zbiorniku). Klawisz STOP umożliwiający zatrzymanie wypływu wody powoduje, iż nie trzeba z żywać więcej wody niż jest to absolutnie koniecznie.

brodzik

WISA 500 jest najpłytszą spłuczką dostępną na rynku (tylko 106 mm głębokości).Używając rury płucznej będącej w komplecie, odległość pomiędzy miską a ścianą można zredukować do 90 mm, a pokrywa deski sedesowej będzie zawsze mogła być ustawiona pionowo. Dzięki zastosowaniu klawisza STOP możliwe jest oszczędzanie wody. Spłuczka napełnia się szybko i cicho.

brodzik

WISA 1000 jest estetyczną spłuczką o pojemności zbiornika 6l, pojemność można zwiększyć do 9l. Materiał z którego została wykonana (polistyren), tworzy błyszczącą, trwałą i odporną na zarysowania powłokę. Dzięki styropianowej wkładce wewnątrz zbiornika napełnianie odbywa się prawie bezgłośnie, oraz nie powinno występować skraplanie się wody na zewnętrznej powierzchni zbiornika (różnica temperatur pomiędzy otoczeniem a wodą w zbiorniku). Klawisz STOP umożliwiający zatrzymanie wypływu wody powoduje, iż nie trzeba zużywać więcej wody niż jest to absolutnie koniecznie. WISA 1000 to nowoczesna i ekonomiczna spłuczka o wysokich walorach estetycznych i funkcjonalnych.

brodzik

WISA 444 jest spłuczką narożną. Wykonana jest z wytrzymałego na uderzenia i zarysowania tworzywa, tworzącego błyszczącą i łatwą w utrzymaniu czystości powłokę. Dzięki styropianowej wkładce wewnątrz zbiornika napełnianie odbywa się prawie bezgłośnie, oraz nie powinno występować skraplanie się wody na zewnętrznej powierzchni zbiornika (różnica temperatur pomiędzy otoczeniem a wodą w zbiorniku). Dzięki zastosowaniu klawisza STOP możliwe jest oszczędzanie wody. Spłuczka napełnia się szybko i cicho.

Sklep InstalMat